Ovdje možete pronaći arhivu takmičenja.
2022/2023
Meridianbet 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Meridianbet 1. CFL | Kup Crne Gore Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga jesenji dio, proljećnji dio - grupa A, proljećnji dio - grupa B, | Kadetska liga jesenji dio, proljećnji dio - grupa A, proljećnji dio - grupa B, | Ženska liga 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio, liga Plej-of
2021/2022
Telekom 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga jesenji dio, proljećnji dio - gurpa A, proljećnji dio - grupa B, | Kadetska liga jesenji dio, proljećnji dio - grupa A, proljećnji dio - grupa B, | Ženska liga 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio, liga Plej-of
2020/2021
Telekom 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga Grupa A - jesenji dio, Grupa A - proljećnji dio, Grupa B - jesenji dio, Grupa B - proljećnji dio | Kadetska liga Grupa A - jesenji dio, Grupa A - proljećnji dio, Grupa B - jesenji dio, Grupa B - proljećnji dio | Ženska liga 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio, liga Plej-of
2019/2020
Telekom 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | Kadetska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | Ženska liga 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio
2018/2019
Telekom 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | Kadetska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio, Plej of
2017/2018
Telekom 1. CFL Ligaški dio, Baraž za Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga Ligaški dio, Baraž za Drugu ligu | Omladinska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | Kadetska liga Preliminarna faza, Finalna faza - A, Finalna faza - B | 1. ŽFL | Futsal liga Ligaški dio, Plej of
2016/2017
Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga | Omladinska liga (Preliminarni dio, Grupa A, Grupa B) | Kadetska liga | 1. ŽFL | Futsal liga
2015/2016
Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga | Omladinska liga | Kadetska liga | 1. ŽFL | Futsal liga
2014/2015
Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga | Omladinska liga
2013/2014
Telekom 1. CFL | Kup Crne Gore | Druga liga
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
Takmičenja
Meridianbet 1. CFL 23/24
# | Tim | Ut. | Pob. | Ner. | Por. | G+ | G- | GR | Bod. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dečić Admiral Bet | 33 | 17 | 10 | 6 | 49 | 26 | +23 | 61 |
2. | Budućnost | 33 | 16 | 10 | 7 | 63 | 39 | +24 | 58 |
3. | Mornar | 33 | 14 | 13 | 6 | 40 | 32 | +8 | 55 |
4. | Sutjeska Meridianbet | 33 | 13 | 14 | 6 | 43 | 30 | +13 | 53 |
5. | Jezero | 33 | 13 | 9 | 11 | 39 | 34 | +5 | 48 |
6. | Petrovac | 33 | 10 | 14 | 9 | 35 | 33 | +2 | 44 |
7. | Arsenal | 33 | 8 | 14 | 11 | 37 | 52 | -15 | 38 |
8. | OFK Mladost Lob.bet | 33 | 8 | 7 | 18 | 32 | 52 | -20 | 31 |
9. | Jedinstvo Franca | 33 | 6 | 11 | 16 | 37 | 51 | -14 | 29 |
10. | Rudar | 33 | 6 | 6 | 21 | 22 | 48 | -26 | 24 |